Přinášíme novinky z MMA

Naší organizaci OKTAGON MMA tvoří tým lidí, kteří chtějí celému světu ukázat krásu MMA zápasů. Máme za to, že každý v sobě má kus bojovníka. Ať už jsi fanouškem zápasů v kleci jako my, nebo se k nám chceš přidat, určitě mrkni na naše webovky. Můžeš se tam podívat na již proběhlé turnaje nebo si koupit předplatné na některý z nastávajících zápasů. Užiješ si ho ve Full HD kvalitě. Jestli jsi fanda začátečník a chystáš se na svůj první turnaj v životě, rozhodně se ti hodí užitečné rady, jak se máš připravit. Díky nim si pak vychutnáš MMA hvězdy v plné parádě. Ať už je tvým favoritem kdokoli, na to, jak si aktuálně stojí mezi ostatními se můžeš podívat v OKTAGON žebříčcích. Kdykoli se v MMA něco důležitého stane, my budeme u toho. Na webu najdeš plno pořadů o zápasnících, ale přinášíme i články reflektující aktuální dění ve světě MMA.

Vybav se na turnaj

Abys byl fanda tělem i duší, nesmí ti chybět fanouškovské oblečení. Z našeho webu se snadno dostaneš na OKTAGON STORE, který tě obleče na OKTAGON turnaj. Koupit si tam můžeš mikiny, trička, tepláky, ale i kšiltovku nebo sportovní tašku s logem OKTAGONU. Jestli si nevystačíš se základní nabídkou, nech si vyrobit triko s vlastním jménem nebo jménem tvého oblíbeného zápasníka. Pak se můžeš cítit doslova jako Karls Vémola nebo Patrik Kincl. V prodeji jsou také sběratelské MMA kartičky, jejichž součástí je podpis zápasníka a kousky materiálů jako dresy, rukavice nebo součásti podlahy.

Daruj OKTAGON

Nevíš, co dát svým blízkým k Vánocům, svátku nebo narozeninám? Jestli jsou aspoň trochu fanoušky MMA, kup jim lístek na turnaj! Atmosféra a skvělá show je zaručeně strhne. Rozhodně tím neuděláš chybu. Osobní účast na turnaji je něčím, na co se nikdy nezapomíná. Vstupenky zakoupíte online v pohodlí domova, vyhnete se tak čekání v nekonečných frontách.

OKTAGON bary

Pokud provozuješ nějaký bar, zkus zapřemýšlet o naší nabídce na zakoupení práv na veřejné vysílání OKTAGONU. Ti, kteří to zkusili, nikdy nelitovali a nelitují. Do podniku díky živému přenosu přijde plno hostů. Uvidíš, že u vás bude narváno! Zakoupit si můžeš na rozjezd 1 turnaj a až zjistíš, jak se tvé hospodě zvedla návštěvnost, můžeš si přikoupit předplatné dalších 6, nebo hned 12 turnajů.