Elektrické rozvaděče pro průmyslové použití

Rozvaděčová technika je neodmyslitelnou součástí každé firmy, výrobní haly, elektrárny i dalších soukromých nebo veřejných prostorů. Pokud se ale o obor elektro nezajímáte, možná se vám bude hodit pomoc od odborníků.

Bez čeho se neobejdete?

Rozvaděčová technika zahrnuje elektrický rozvaděč a rozvodnice pro průmysl i domácnosti a také pomocný materiál pro komponenty do rozvaděčů. Součástí jsou i přístrojové a instalační krabice s vysokým krytím, zásuvky a vidlice, které najdou uplatnění v průmyslu.

Pokud si promýšlíte, že byste i ve své firmě potřebovali elektro modernizovat, jistě vám bude k užitku firma, která má ve svém portfoliu všechny potřebné výrobky, tedy:

  • kabelové chráničky a oplety
  • kabelové vývodky a příslušenství
  • ocelové profily
  • patrové svorky, instalační svorky na DIN lištu
  • komponenty nízkonapěťových rozváděčů
  • řadové svorky
  • rozváděčové kanály
  • ventilátory, topení, termostaty

Jednotlivé komponenty i celý rozvaděč

Firma Schmachtl zákazníkům nabízí rozvaděčové skříně i rozvaděče. Na jejích stránkách najdete kompletní sortiment plastových rozvodnic a komponentů pro výrobu vlastních rozvaděčů včetně prázdných rozváděčových skříní. Můžete vybírat hned ze dvou druhů – nástěnných a přenosných. Navíc je možné je vybavit lištami DIN.

Potřebujete rozvaděč na ven? V tom případě se poohlédněte po stavebním rozváděči ve výsuvném nebo pevném provedení. Anebo si nechte upravit rozvaděč přesně podle svých potřeb, například v jiné barvě nebo tloušťce.

Investice, která se vyplatí

Společnost Schmachtl má na českém trhu nezastupitelné místo. Je výhradním zástupcem světových výrobců nejenom pro oblast elektroniky a elektrotechniky, ale také strojírenství. Disponuje i odborným personálem, který je vám k dispozici v případě, že potřebujete s čímkoliv poradit. Hledáte-li ideální poměr mezi cenou a kvalitou, už jste ho našli. Nechte si udělat nové elektro a zainvestujte do modernizace a bezpečnosti.

Foto: www.schmachtl.cz