Trápí vás váš starý vůz? Takto ho zlikvidujete nejvýhodněji

Mít staré auto není nic neobvyklého, disponuje jím mnoho Čechů. Buď jim překáží na pozemku nebo zbytečně zabírá parkovací místo. Takový vůz většinou nemá žádný užitek a pouze přidělává starosti. Jestliže takový vůz také máte, zajisté už vás napadlo vyhledat firmu, která dělá likvidace aut. Tím se zabývá mnoho firem po celé České republice, ale jejich podmínky se v mnohém liší. Vyplatí se neukvapit se a vyhledat poskytovatele, který vám zlikviduje vůz nejvýhodněji.

ZAHOTOVE.CZ vám dá peníze na ruku

Jedním z nepříjemných úkonů je dovézt auto na místo likvidace. Znamená to pro vás vynaložit svůj čas a mnoho lidí navíc disponuje vozem, který už je nepojízdný nebo nemá technickou kontrolu. Některé kovošroty vozy likvidují pouze zdarma nebo za pakatel a na peníze musíte dlouho čekat. Zvolte proto raději poskytovatele, kterým je ZAHOTOVE.CZ. S ním nezáleží, odkud jste, stačí ho kontaktovat a on vám po sdělení základních informací o voze už předem sdělí hrubou výkupní cenu za vůz. Následně si pro vůz přijede a zdarma vám ho odtáhne odkudkoliv v ČR.

Odvoz je realizován už do 24 hodin, takže když dnes ZAHOTOVE.CZ kontaktujete, zítra může být váš starý vůz pryč. Jakmile pracovník firmy dorazí, prohlédne váš starý vůz a sdělí vám čistou výkupní cenu. Její výše se orientuje podle několika faktorů, jde především o kompletnost vozu, použitelnost náhradních dílů a aktuální výkupní cenu železa. Následně se na místě sepíše kupní smlouva a vy dostanete peníze v hotovosti na ruku. Vůz bude odvezen k likvidaci a papírování bude vyřízeno za vás. Vše je rychlé a jednoduché. Tímto způsobem firma likviduje jak pojízdná auta, tak i nepojízdné autovraky. Postará se také o likvidaci nákladních vozů a stavebních strojů. Zjistěte více informací na webu https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/