Originální podívanou nabízí dronová show

Ohňostroje představují zábavu, která má mnoho odpůrců. Důvodů pro negativní pohled je hned několik – ruší zvěř, negativně se podílejí na znečišťování životního prostředí, dělají hluk a mnohdy představují i nebezpečí. Oproti tomu dronová show představuje zelenou alternativu k neekologickým ohňostrojům.

Co nabízí dron show?

Na obloze se vám představí propracované vystoupení, které je plné úžasných efektů, jež ohňostroj na obloze nikdy nevykouzlí. Dronová show je velice působivá a dá se realizovat kdekoli, dokonce i v prostředí, které je omezené. Je ideální volbou pro jakoukoli veřejnou i soukromou akci všeho druhu.

Dronová show předvádí fascinující hru světel, která dokonale rozzáří setmělou oblohu. Na obloze může být naráz až 1000 dronů, které vykouzlí ohromující představení. Všechny drony dokonale spolupracují a předvádějí předem naprogramované vystoupení plné efektů a originálních choreografií. Ty jsou propracované do posledního detailu. Tyto systémy bez pilota se vznášejí ve výšce až 120 metrů a jejich světelný letecký balet je vidět do vzdálenosti přes jeden kilometr.

Světelná show na obloze vykouzlí 3D objekty, postavy, zvířata, nápisy nebo loga. Určitě vás uchvátí svými neuvěřitelnými kousky, které drony předvádějí. Tato technologie je dokonalá a díky tomu může být každá připravená formace řízená s přesností na centimetry.

Společnost MAGIC DRONES

Rozhodnete-li se pro dronovou show, obraťte se na společnost MAGIC DRONES, která vám ji zrealizuje pro Čechy, Slovensko, Německo, Rakousko a Polsko. V roce 2023 takových show zrealizovala 25. Mezi městy, která si ji objednala, byly například Valašské Meziříčí, Slavičín, Týn nad Vltavou, Hradec Králové, Rychvald, Ostrava, Blansko nebo Litoměřice. Objevila se na městských a obecních slavnostech, na poutích, firemních výročích, hudebních festivalech, ale i na soukromých akcích.