Naplňte svůj žaludek ve vyhlášeném vegetariánském bistru

Vegetariánů prudce přibývá, ale to se bohužel nedá říci o vegetariánských restauracích, kterých je poměrně málo. Vegetariánské pokrmy si můžete dopřát téměř všude, ale spíše jen jako okrajové nabídky v podobě salátů. Pokud si chcete užít skutečně lahodná jídla bez masa, vyrazte do podniku, který se na zdravou a vegetariánskou stravu přímo zaměřuje. Pouze zde si vychutnáte kombinaci lahodných jídel, které jsou zdravá a sytá, navštivte vegetariánské bistro Green Table.

Nejlepší vegetariánská volba v Praze

Pražské vegetariánské bistro Green Table zve všechny milovníky dobrých jídel do své provozovny, která se nachází na adrese Na Florenci 15. Bistro má velmi vzdušné a příjemné prostory a nabízí moderní udržitelnou gastronomii. U všech jídel se dbá na to, aby byla připravena z čerstvých lokálních a sezónních surovin. Bylinky se dokonce pěstují přímo v areálu bistra v hydroponické farmě, která je zalévána vyčištěnou vodou z kuchyně. Jídla jsou krásná na pohled a jakmile se střetnou s vašimi chuťovými pohárky, okamžitě si toto místo zamilujete.

Vybavení bistra je z ekologických nebo recyklovaných materiálů. Můžete sem vyrazit na snídaně i obědy. Rozpis jídel na celý týden můžete sledovat online na webových stránkách bistra Greentable.cz. Přípravu jídel má na starost zkušená šéfkuchařka Miluše Mako, která se stará o to, abyste vždy odcházeli maximálně spokojení. Kromě pokrmů můžete vyrazit do bistra i na alkoholické a nealkoholické drinky a na dezerty. Vegetariánské bistro je mimořádně příjemným místem, kde se budete cítit skvěle. Ať už v Praze žijete nebo sem občas vyrazíte jen na návštěvu, návštěvu Green Table byste si neměli nechat ujít. Pokud hledáte prostory pro pořádání coworkingu, přednášek nebo třeba konferencí, bistro nabízí i rozsáhlé konferenční prostory právě pro tyto příležitosti.