Které měřicí přístroje na českém trhu najdete?

Měřicí přístroje se hodí do každé firmy, ať malé nebo velké. Kromě klasických měřicích přístrojů si lze pořídit také environmentální měřicí přístroje. Bez kterých se neobejdete vy?

Klasické i environmentální měřicí přístroje

Měřicí přístroje můžeme rozdělit na několik základních typů dle toho, co měří. Máme například měřiče sloužící k měření emisí, měření teploty, průtoku vody nebo průtoku vzduchu. Také je možné si pořídit detektory plynu. Kromě toho si ale musíte dokoupit i potřebné příslušenství, například ucpávky pro měření tlaku, sondy pro měření teploty, příslušenství pro měření tlaku, nemodulární odběrové sondy, kufry na uložení měřicích přístrojů, vyhřívané odběrové vedení nebo úpravnu plynu pro analyzátor spalin.

Software a servis přístrojů

Kromě samotných přístrojů a příslušenství je nutné zakoupit si také software, abyste živé naměřené hodnoty mohli pohodlně přenést do svého zařízení. Softwary jsou vhodné pro Windows, Android i iOS. Přístroje na měření spalin, tlaku a teploty využívají například software EuroSoft connect. Ten slouží k přenosu naměřených hodnot z CAPB do zařízení pracujících na systémech iOS a Android.

Nevíte, na koho se obrátit, když potřebujete poradit ohledně měřicích přístrojů? Pak oslovte společnost Afriso, která má za sebou mnohaletou historii a během této doby se stala uznávanou značkou v oblasti environmentální měřicí techniky. Ke všem přístrojům, které nabízí, navíc společnost poskytuje záruční i pozáruční servis. Ten se provádí přímo v sídle společnosti nebo na příslušné pobočce. Veškerá její produkce probíhá v německém městě Illmensee nedaleko Bodamského jezera.

Pořiďte si moderní přístroje s možností nejmodernější dokumentace a buďte o krok napřed před konkurencí.