Jaké jsou výhody montovaných hal

Montované haly se používají pro řadu účelů, od skladů, přes autosalony, obchodní centra nebo zemědělství. Jejich velkou předností je rychlá výstavba a nízké náklady, ušetříte tedy čas i peníze, a to při zachování kvality materiálů i provedení výstavby.

Časová úspora

Časová úspora výstavby montované haly je jednou z hlavních předností, proč zvolit pro svůj byznys právě montovanou halu. Výstavba montované haly zabere pouze několik týdnů, oproti tomu stavba zděné haly může trvat několik měsíců. A právě čas může hrát důležitou roli ve strategickém plánu podniku.

Nízké finanční náklady

Další předností montovaných hal jsou nízké pořizovací náklady na jejich výstavbu.. Ty jsou opět ve srovnání se zděnými halami až poloviční. Firma tak může mnohem jednodušeji získat například úvěr na financování nebo má možnost využít svoje finanční prostředky na další rozvoj podnikání či jiné využití. Nízká cena montované haly není na úkor kvality materiálů ani kvality provedení stavby.

Typy montovaných hal

Montované haly nacházejí uplatnění pro nejrůznější účely. Montovanou halu lze využít pro výrobní i administrativní potřeby, pro sklad, obchod, sport nebo zemědělství.

Přehled možných účelů použitý montovaných hal:

Administrativní budovy, autosalony, servisy, myčky aut, STK, prodejní haly, obchodní centra, průmyslové výrobní haly, sklady, logistická centra, sportovní haly, zemědělské haly.

Společnost PROMO HALY je zkušeným odborníkem na výstavbu montovaných hal, pomůžou vám s kompletní realizací na klíč.